فال روزانه آدینه 23 تیر 1396

به گزارش گردشگران شاد، فال روزانه آدینه 23 تیر 1396، فال امروز، فال روز تولد، فال متولدین مهر، فال متولدین آبان، فال متولدین آذر، فال متولدین دی، فال متولدین بهمن

فال روزانه آدینه 23 تیر 1396

موقعیت خورشید و ماه

    • خورشید در موقعیت سرطان (Cancer)
    • ورود ماه به موقعیت برج حمل (Aries)

فال روزانه آدینه 23 تیر 1396

فروردین

شما برای شرکت در گروه های خیریه و فعالیت های اجتماعی بشر محبت آمیز همواره آماده به خدمت هستید. امروز که روز تعطیلی است دوستانتان در این مورد به شما پیشنهاداتی را خواهند داد. این کار برای شما لذت بخش خواهد بود و امکان آشنایی با افراد تازه و دوستی های جدید را برای شما فراهم خواهد نمود. شاید فکر کنید اگر احساسات خود را به زبان بیاورید همه چیز در رابطه عاطفیتان در راستا درست قرار خواهد گرفت. ولی طرف مقابلتان امروز درگیری های ذهنی خودش را دارد و توجه چندانی به شما و احساساتتان ندارد. به جای آن که بیش از حد درگیر بیان احساساتتان شوید چند قدم عقب تر بروید و نگاهی دقیق تر به اوضاع بیندازید. شاید فکر کنید که هر چیزی که ضروری است را می دانید ولی شما فقط از زاویه دید خودتان دارید به ماجرا نگاه می کنید .

اردیبهشت

آدینه و دیر بلند از خواب برایتان بسیار لذت بخش است. غرق در عالم رویا و خیال شده اید که ناگهان یک نفر شما را به واقعیت بازمی گرداند. رویاهایتان برای شما جذابیت و هیجان بیشتری دارند و آمادگی کافی برای بازگشتن به دنیای کارهای خسته نماینده روزمره را ندارید. در هر صورت بهتر است خیال پردازی را برای وقت دیگری بگذارید و به کارهایی که هر لحظه دارند روی هم انباشته می شوند بپردازید. از قدرت تخیل خود برای پیش بردن رابطه عاطفی خود با کسی که دوست دارید بهره ببرید. البته به نفعتان است که قبل از هر کاری خوب فکر کنید و بی حساب عمل نکنید، وگرنه حرف هایی خواهید زد که بعدا از گفتن آنها پشیمان خواهید شد .

خرداد

امروز تمام فکر و ذهنتان درگیر انجام کار خاصی شده است به طوری که به دیگر کارهایتان اصلا توجهی نمی کنید. این وسواس فکری می تواند هم به شما یاری نموده و هم به ضررتان تمام گردد. وقتی هدفتان تعیین باشد می توانید بر اساس آن کوشش نموده و پیش بروید و نتایج بهتری کسب کنید. ولی توجه بیش از حد به جزئیات هم می تواند همچون عامل بازدارنده ای عمل نموده و سرعت پیشرفتتان را بگیرد. هیچ گاه اهمیت انعطاف پذیری را دست کم نگیرید. قبل از این که قدم برداشته و رابطه عاطفی خود را جدی کنید، به همه جوانب مختلف آن فکر کنید و ببینید تا چه حد به این رابطه و خوشبختی با طرف مقابلتان اطمینان دارید .

تیر

از آنجایی که فرد بسیار منظمی هستید تاب و تحمل بی ثباتی و ناپایداری را ندارید به خصوص اگر این بی ثباتی در زمینه تخصصی و کاری شما باشد. ولی متاسفانه راهی که در کارتان پیش گرفته اید به آن همواری که انتظارش را داشتید نیست. شما در حال حاضر نمی دانید که زندگیتان به کدام سو دارد می رود و چه اتفاقاتی در انتظارتان هستند. فعلا تنها کاری که از دستتان بر می آید این است که صبر کنید و ببینید چه اتفاقی خواهد افتاد و سپس هر کاری که می توانید را در رابطه با آن انجام دهید. شکیبا باشید و تمام کوششتان را بکنید، همه چیز بالاخره روبراه خواهد شد .

مرداد

در این روز گرم تابستانی و تعطیل صحبت کردنتان حسابی گل نموده است. اگر در خصوص رویاهایتان صحبت کنید دیگر هیچ کسی نمی تواند جلودار پرچانگی شما گردد. ولی خوشبختانه دوستان و اطرافیانتان از شما حمایت نموده و شما را تشویق خواهند کرد که بیشتر و بیشتر روی ایده هایی که در سر دارید فکر کنید. امروز فرصتی برایتان فراهم می گردد تا با یک نفر که در نزدیکی شما زندگی می نماید ولی تا بحال تماس چندانی با او نداشته اید مکالمه ای داشته باشید که آغازگر یک دوستی جدید می تواند باشد. شما از این که چرا پیش از این با هم حرف نزده اید تعجب خواهید کرد. ولی خوب یادتان باشد که در این دوستی خیلی سریع پیش نروید. در هر چیزی رعایت تعادل بهترین کار ممکن است .

شهریور

لجبازی و پافشاری بر سر موضوعی امروز اختلافات شما با دوستانتان را افزایش می دهد. با این حال آنقدر در این رابطه احساسی برخورد می کنید که حتی اگر واقعیت ها نشان دهند در اشتباه هستید هم احتمال آن که فکرتان را عوض کنید خیلی کم است. در هر حال به دست آوردن آگاهی می تواند زمینه ساز غلبه کردن شما به وحشتی که از تغییرات دارید گردد. یادتان باشد اقرار به اشتباهاتتان نشان دهنده انسانیت و قدرت شماست. اگر از جانب عشقتان به حرف زدن بدون عمل متهم شده اید، امروز فرصت مناسبی است که برعکس آن را ثابت کنید و عشقتان را در عمل هم به او نشان دهید .

مهر

از همنشینی با افرادی که افکاری آزاد و جدید دارند بسیار لذت می برید ولی در برخی موارد رک بودن برخی از این دوستان شما را به شدت شگفت زده می نماید. وقتی اصول و قوانینی که انتظار دارید رعایت نمی شوند شما نمی توانید زیاد روی طرف مقابلتان حساب کنید و احساس می کنید که قابل اعتماد نیست. سعی کنید سرتان را با کارهای دیگر گرم کنید تا این مشکل حل گردد. گاهی فقط باید مشغول کارهای دیگر شوید تا مسئله ای که با آن درگیر هستید خودبخود حل گردد. شب گذشته خواب کسی را دیده اید که مدت زیادی است از او بیخبر هستید و امروز فکرتان مشغول این است که او حالا چه می نماید. اگر می توانید با او تماس بگیرید و یا به وسیله دوستان مشترکتان احوالش را جویا شوید .

آبان

امروز روزی است که در خصوص خود، آینده و همه چیز می توانید تصمیم بگیرید. تصمیماتی که بسیار تاثیر گذار خواهند بود. ممکن است این بحث در ذهن خودتان و با خودتان باشد، ولی تا وقتی که با دیگران در رابطه با آنچه در سرتان می گذرد با ذهنی باز و بدون تعصب صحبت ننموده اید نمی توانید نگاه درستی به این مسائل داشته باشید. درست است که نمی توانید از عکس العمل طرف مقابلتان مطمئن باشید، ولی گاهی ضروری است برای رسیدن به نتیجه مطلوب کمی ریسک کنید. بهترین منبع آرامش برای شما پس از یک روز سخت و پرفشار کاری همراهی کسی که دوست دارید خواهد بود. سعی کنید وقت بیشتری در خانه بگذرانید و به همسرتان به اندازه کافی توجه کنید .

آذر

محدودیت هایی که در زندگیتان به وجود آمده شما را بسیار کلافه نموده است. مثل یک بمب ساعتی شده اید که هر لحظه امکان انفجارش وجود دارد. شاید بروز احساساتتان به این شکل ناگهانی کمی شما را تخلیه کند، ولی عاقلانه تر این است که افکار و حرف هایتان را با ملایمت بیشتری به زبان بیاورید. داشتن تعادل در رفتارتان به شما یاری خواهد نمود چیزهایی را به دست بیاورید که افراط و تندخویی برای شما به همراه نخواهد داشت. در شرایط روحی فعلی شما، خواندن کتاب های مذهبی برایتان بسیار مناسب خواهد بود. خانواده و دوستانتان را خیلی بهتر می توانید درک کنید و این باعث می گردد ارتباطتان با آنها بهتر گردد .

دی

امروز اصلا حوصله شرکت در بحث های خانوادگی را ندارید و دلتان می خواهد سرتان به کار خودتان باشد. شما علاقه ای ندارید با کشف و از بین بردن مسائل عاطفی سر خودتان را گرم نموده و از وظایف و کارهای روزمره خود که برایتان از اولویت بیشتری برخوردار هستند غافل شوید، ولی نباید نسبت به احساسات خود بیش از حد مقاومت نشان دهید. همان طور که فروید گفته است احساسات سرکوب شده هیچ گاه از بین نمی فرایند و در قلب شما زنده بگور شده و بعدها به صورت ناخوشایندی خود را بروز خواهند داد. پس نسبت به آنچه در قلب و سرتان می گذرد بی تفاوت نباشید .

بهمن

فشار، نگرانی و استرس زیاد بر رفتار و روحیاتتان بسیار تاثیر گذاشته است. به صورتی که تمامی اطرافیانتان نیز این تغییرات درونیتان را احساس می نمایند. برخی چیزها هستند که برایتان قابل درک نیستند و به همین دلیل هم شما نمی دانید چطور باید در شرایط متغیر کنونی موقعیت خودتان را حفظ کنید. متأسفانه هرچقدر بیشتر روی باز کردن این کلاف سردرگم تمرکز کنید تنها گره های موجود در آن را کورتر خواهید کرد. به جای این که به فکر حل کردن مسائل و شرایط موجود باشید ذهنتان را روی انجام دادن کارتان به بهترین شکل ممکن متمرکز کنید و به فکر پیامدها و نتایج کارهایتان نباشید. اگر از دوستتان مدتی است بی خبر هستید به جای سرزنش کردن، با او تماس گرفته و احوالش را جویا شوید .

اسفند

امروز با این که در خانه مانده اید ولی عملکرد فوق العاده ای در زمینه تخصصی داشته و آماده یک ارائه قوی در هفته آینده هستید. شما تمام حرکات درست را در لیست کارهایتان قرا داده اید و دیگران را با مهارت خود شگفت زده نموده اید. ولی شما بهتر از هرکس دیگری می دانید که مسائلی مهمتر از تحت تأثیر قرار دادن دیگران هم وجود دارند که باید مورد توجه قرار دهید و می خواهید کاری کنید که اثراتی پایدار داشته باشد و پس از این دوره اوج شما هم در یادها مانده و بتوانید نتایج آن را برداشت کنید. اگر اعضای خانواده تان کاری کردند یا چیزی گفتند که باعث ناراحتی و دلخوری شما شد آن را به حساب دلسوزی و خیرخواهی آنها بگذارید و زیاد حساسیت به خرج ندهید.

تهیه شده: مجله اینترنتی گردشگران شاد

منبع: setare.com

به "فال روزانه آدینه 23 تیر 1396" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه آدینه 23 تیر 1396"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید