پاسپورت دومینیکا بهترین انتخاب برای پاسپورت دوم

به گزارش گردشگران شاد، اقامت دائم ، سفر بدون ویزا با پاسپورت دومینیکا به بیش از 140 کشور | دریافت در90 روز

پاسپورت دومینیکا بهترین انتخاب برای پاسپورت دوم

انتخاب پاسپورت دومینیکا برای پاسپورت دوم

برنامه تابعیت توسط سرمایه گذاری و یا اهدای وجه به دولت به شما و خانواده شما امکان می دهد وقتی سرمایه گذاری قابل توجهی در دومینیکا انجام می دهید که طبق مقررات تابعیت دومینیکا را کسب کنید. در حال حاضر ، دو روش برای اخذ شهروندی و پاسپورت دومینیکا وجود دارد:به وسیله اهدای وجه به دولت با آغاز قیمت ها از 100،000 دلار برای یک نفرو یا خرید سهام در حوزه املاک ملک به ارزش حداقل 200،000 دلار.

پاسپورت دومینیکا بهترین راه برای ساختن زندگی بهتر

گاهی برای همه ما پیش می آید که دلمان نمی اید زندگی مان را در کشور مادری رها کنیم و به کشور دیگر مهاجرت کنیم در این صورت بهترین گزینه اخذ پاسپورت دوم می باشد. پاسپورت دوم (تابعیت دوگانه) یک شرایط قانونی است که نشان دهنده دو ملیتی بودن فرد است. به این معنا که آن فرد، شهروندِ بیش از یک کشور در نظر گرفته می گردد (با توجه به قوانین آن کشورها). دو تابعیتی بودن مزایای بسیاری را به افراد دو ملیتی اهدا می کند.اخذ پاسپورت دومینیکا مزایای زیادی را برای شما به ارمغان می اورد که در این مقاله کوشش میکنیم شما را با آن آشنا کنیم.

ارزانترین پاسپورت دوم

شما میتوانید از 100 هزار دلار برای یک نفر این گذرنامه معتبر را تهیه نمایید برای مشاهده هزینه های پاسپورت دومینیکا به وب سایت irandominica.com مراجعه نمایید

پاسپورت دومینیکا مادام العمر و غیر قابل استرداد

به عنوان شهروند دومینیکا ، می توانید در فرصت ها و تجربیات زیادی کشور دومینیکا شرکت کنید،ازجمله:زندگی در یک کشور صلح آمیز و استقبال ازیک زندگی با تمام شرایط رفاهی که بستر پیشرفت را کشور دومینیکا برای شما فراهم میسازد.با سرمایه گذاری در کشور دومینیکا شما می توانید با عضویت در یک جامعه جهانی که از مرزهای زمینی دومینیکا فراتر می رود زندگی خود را متحول سازید.

توانایی داشتن تابعیت چندگانه

اخذ پاسپورت دومینیکا محاسن زیادی را با خود به همراه می اورد. یکی از محاسن تابعیت دوم دومینیکا آزادی زندگی در خارج از کشوردومینیکا می باشد. اگر به طور قانونی بتوانید طبق قوانین ملت میزبان خود عمل کنید، قبل از اعطای تابعیت یا بعد از اعطای تابعیت ، احتیاجی به اقامت در دومینیکا نیست.

مزایای سبک زندگی دومینیکا

دومینیکا بار دیگر به عنوان یکی از خوشبخت ترین مکانهای جهان برای زندگی نامگذاری شده است. با داشتن تعداد زیادی از (افرادی که بیش از 100 سال از آنها زندگی نموده اند) ، یک زندگی آرام را در یک محیط امن ، صلح آمیز و بکر و یک جامعه با فرهنگ پر جنب و جوش و محبت آمیز ارائه می دهد.

جزیره طبیعت کارائیب یک بهشت گرجهتی و یکی از زیباترین مکان های جهان است. این سرزمین با زیبایی طبیعی است ، با صدها رودخانه و آبشار ، کوه های ناهموار پوشیده از رنگ سبز و صخره های چشمگیر مشرف به دریا فیروزه ای.

مسائل مهاجرت

دل کندن از کشور مادری که در آن متولد شده ایم ، دلبستگی های زیادی داریم و آغاز زندگی دوباره و پیروز در دیاری غریب کار دشواری و هر کسی که تصمیم به این کار می گیرد باید کاملا بر سختی مهاجرت واقف باشد. اما افرادی که قصد مهاجرت دارند و تصمیمشان پایدار است با چند سوال عظیم روبه رو می شوند. اگر اقدام به مهاجرت نموده و در بین راه پشیمان شوید و احساس کنید که انتخاب اشتباهی نموده اید بازگشت بسیارسخت و پر هزینه خواهد بود ساکن شدن در یک مکان جدید، جدا از پیشینه تان، چالش های زیادی به همراه دارد و بعضی از این چالش ها برای تمام مهاجران در سرتاسر جهان مشترک است. از رایج ترین مسائل مهاجرت که آسیب های زیادی به همراه دارد پاشیدگی کانون خانواده است.

مهاجرت یکی از مهمترین و شاید دشوارترین تصمیمات در زندگی هر فردی محسوب می گردد. بدیهی است که زندگی در یک کشور جدید، مسائل و دغدغه های خاص خود را به همراه خواهد داشت. جالب است بدانید که این مسائل مربوط به تمامی مهاجرین است و مختص به فرهنگ یا جامعه خاصی نمی باشد. در این مقاله به آنالیز موانع و دغدغه های اصلی مهاجرین وبهترین راه چاره آنها می پردازیم.

واقعیت این است که در شرایط اجتماعی نابسامان، افراد بیشتری با تصمیم دوگانه ماندن یا رفتن درگیر می شوند.بیشتر آدم ها در لحظه های بحرانی زندگیشان، تصور می نمایند که کیلومترها دورتر، دستاوردهای بهتری در انتظارشان است چیزهایی که میتواند بعضی ناکامی هایشان را جبران کند و آنها را به جهت امیدوارنماینده تری وارد کند. پس می توان گفت که تصمیم به مهاجرت، همواره تنها برای ساختن آینده به ذهن افراد راه نمی یابد، بلکه گاهی به قصد جبران گذشته یا حتی فرار از آن، خود را نمایان میکند.ما در این مقاله سعی داریم راهی به شما معرفی کنیم تا شما بتوانید با حفظ زندگی خود در ایران آینده ایی درخشان برای خود و خانوادتان بسازید وبدون گرفتار شدن در کلاف سر در گم مسائل ،مهاجرت را پشت سر بگذارید و صاحب پاسپورتی معتبر و زندگی پیروز تری گشت.

اخذ شهروندی توسط سرمایه گذاری دومینیکا

برنامه تابعیت اقتصادی دومینیکا که در سال 1993 تأسیس شد ، به طور قانونی در چهار یا شش ماه بدون داشتن بازدید از کشور مورد احتیاج ، تابعیت دوم و گذرنامه غیر قابل برگشت را به افراد و خانواده ها ارائه می دهد. کشورهای جزیره دریای کارائیب شهرت بین المللی خوبی دارند و مزایای زیادی را به دارندگان تابعیت خود اهدا مینمایند که زندگی آنها را متحول میکند. تابعیت دومینیکا به وسیله برنامه سرمایه گذاری به لحاظ قانونی به راحتی دست یافتنی است و از آنجا که در قوانین محلی هیچ محدودیتی در خصوص تابعیت دوگانه وجود ندارد ، اخذ تابعیت دوم با سرمایه گذاری دراین کشورها فرآیندی محرمانه است که احتیاجی به شخص ندارد تا از شهروندی موجود خود چشم پوشی کند.

علاوه بر نداشتن شرایط اقامت فیزیکی ، مشترک المنافع شهروندی دومینیکا توسط برنامه سرمایه گذاری ، هیچ زبانی ، سن ، تجربه کاری یا الزامات آموزشی ندارد و مصاحبه اجباری ندارد. کشوری امن وبا اقتصادی با ثبات ودموکراسی پارلمانی از یکی از بالاترین استانداردهای زندگی در کارائیب برخوردار است ، هیچ اقتصادیاتی برای افراد غیر مقیم ندارد ، کمترین میزان جرم و جنایت را در کل منطقه به خود اختصاص می دهد و مسلماً یکی از طبیعی ترین مکان های روی زمین است که زندگی کردن در این منطقه آرامشی وصف ناپذیر به افراد می دهد.

که هر کدام از این مزایا را به تفکیک برای شما آنالیز میکنیم.

در سال 1998 ، پارک ملی مورن تروس پیتونس دومینیکا توسط یونسکو به عنوان میراث جهانی معرفی گردید. از سال 1997 ، دومینیکا به طور فعال Green Globe شرکت نموده است تا الگویی برای اکوتوریسم را در جزیره ما بسازد و بتواند شرایط پایداری برای افراد ساکن پدید بیاورد.

مزایای تجاری شهروندی دومینیکا

دولت دومینیکا تعدادی امتیاز اقتصادی و دیگر امتیازاتی را ارائه می دهد که هدف آنها جذابتر شدن انجام امور تجاری در جزیره دومینیکا است. این امتیازات شامل معافیت های اقتصادیاتی، تعرفه های واردات ، اقتصادیات و فرایندهای وابسته به آن است.دولت دومینیکا اقتصادیات را در بیشتر موارد به صفر رسانده است.(اقتصادیات بر ارث،هدیه،درآمد خارجی یا اقتصادیات بر سود سرمایه و همچنین اقتصادیات بر درآمد شخصی برای ساکنان)

همچنین دولت دومینیکا با بسته های تشویقی که شامل:مشوق های اقتصادیاتی شرکت ها ،معافیت کامل از عوارض واردات ، مزایای کاهش اقتصادیات و یاری هزینه صادرات می باشد توانسته است بستری فراهم سازد تا دسترسی افراد را به چندین بازار جهانی بدون اقتصادیات گرداند.

دومینیکا امضا نماینده معاهدات اقتصادیات مضاعف با ایالات متحده و CARICOM است محدودیتی برای بازگشت سود و سرمایه وارداتی وجود ندارد.

تحرک بین المللی پاسپورت دومینیکا

دارندگان گذرنامه های دومینیکا می توانند از آنها برای سفر بین المللی استفاده نموده و از بسیاری از مسافرت های بدون ویزا که دولت دومینیکا با متحدین خود در سراسر جهان تأسیس نموده است ، بهره مند شوند. بعضی از کشورهای مهم که مسافران با پاسپورت دومینیکا می توانند به آنجا سفر نمایند شامل انگلستان ،سنگاپور ، هنگ کنگ و کشورهای اروپایی منطقه شینگن است که دومینیکا با آنها دارای سابقه طولانی است.متقاضیان پیروز تابعیت به وسیله سرمایه گذاری که پس از آن اقدام به دریافت گذرنامه دومینیکا می نمایند می توانند از سفر بدون ویزا یا ویزای ورود به بیش از 140کشور بهره مند شوند.

ایجاد فرصت تحصیل وکار در کشورهای اروپایی و انگلیسی زبان با اخذ پاسپورت دومینیکا

با اخذ پاسپورت دومینیکا شما برنده کارت طلایی زندگی خود شده و میتوانید فرصت کار ومطالعه در کشورهای انگلیسی زبان را برای خود مهیا سازید. پس از اخذ پاسپورت دومینیکا همچنین بچه ها و نوجوانان شما میتوانند براحتی دربهترین مدارس کشورهای اروپایی تحصیل نمایند و پله های ترقی را پشت سر بگذارند.

کلام آخر

با اخذ پاسپورت دومینیکا در مدت زمان اندک شما میتوانید با حفظ صندلی خود در کشور مادری و رهایی از مسائل مهاجرت زندگی بسیار عالی برای خود و خانوادتان بسازید و همچنین میتوانید تجارت های پیروزی را با کشورهای دیگر راه اندازی کنید.اخذ پاسپورت دومینیکا دریچه ایی جدید در زندگی شما باز میکند که میتوانید از تمام امکانات کشورهای اروپایی بهره ببرید.ایران دومینیکا تنها نمایندگی رسمی دولت دومینیکا در ایران با داشتن سابقه پیروز و کارشناسان مجرب آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد تا شما را برای زندگی پیروز تر همراهی کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

نماینده رسمی دولت دومینیکا

تهران:چهارراه فرمانیه ، طبقه فوقانی بانک اقتصاد نوین ، واحد 1 اداری

تلفن :02122287009

همراه:09124403600

https://irandominica.com

منبع: نمناک

به "پاسپورت دومینیکا بهترین انتخاب برای پاسپورت دوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسپورت دومینیکا بهترین انتخاب برای پاسپورت دوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید