اهتزاز پرچم امام الرضا(ع) در میدان اسدآبادی

به گزارش گردشگران شاد، همزمان با سالروز شهات حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) و به همت خادمیاران رضوی و همکاری شهرداری منطقه 6 تهران پرچم ثامن الحجج (ع) در میدان سید جمال الدین اسدآبادی به اهتزاز در آمد.

اهتزاز پرچم امام الرضا(ع) در میدان اسدآبادی

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه6، موکب سیار خدام الرضا(ع) خادمیاران کانون خدمت رضوی منطقه 6 تهران در روز شهادت حضرت ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا (ع) با حضور در میدان سیدجمال الدین اسدآبادی پس از احتزاز پرچم آن حضرت به ذکر مصیبت و توزیع بسته های فرهنگی شامل کتاب و نمک متبرک بین اقشار مختلف مردم پرداختند.

خدمتی مسئول کانون های خدمت رضوی منطقه شش تهران در حاشیه این مراسم اظهار کرد: موکب سیار خدام الرضا(ع) که به همت خادمیاران کانون خدمت رضوی منطقه شش تهران و با حضور خادمین حرم حضرت ابوالفضل (ع) برگزار شد، علاوه بر برگزاری مراسم در میدان سیدجمال الدین اسدآبادی در چهار نقطه شامل میدان فاطمی، میدان ولیعصر(عج)، میدان انقلاب و بیمارستان امام رضا(ع) پس از ذکر مصیبت به توزیع بسته های فرهنگی اقدام کردند.

در ادامه حمید نیکومنش مشاور شهردار منطقه 6 تهران نیز گفت: برای نحستین بار پرچم امام رضا(ع) در یکی از میادین تهران به احتزاز درآمده و این موکب پس از ذکر مصیبت و زیارت خاصه آن حضرت در 4 نقطه دیگر این منطقه نیز حضور یافته و با توزیع بسته های فرهنگی بین مردم، منطقه را متبرک کردند

منبع: خبرگزاری آریا

به "اهتزاز پرچم امام الرضا(ع) در میدان اسدآبادی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اهتزاز پرچم امام الرضا(ع) در میدان اسدآبادی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید