دبیر: پخش نشدن مسابقات انتخابی کشتی با نظر سرمربی بود

به گزارش گردشگران شاد، رئیس فدراسیون کشتی دلیل اصلی عدم پخش زنده مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی آزاد را خاطرنشان کرد.

دبیر: پخش نشدن مسابقات انتخابی کشتی با نظر سرمربی بود

به گزارش گردشگران شاد، علیرضا دبیر در گفت وگوی تلفنی با برنامه ورزش و مردم درباره عدم پخش زنده رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد در اینستاگرام فدراسیون کشتی گفت: من سه بار به غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی گفتم که دیدارهای انتخابی پخش گردد، اما عدم پخش آن به درخواست مستقیم سرمربی تیم ملی بود و من هم به احترام محمدی با این موضوع موافقت کردم.

وی با بیان اینکه به استان های مختلف می رود تا کشتی را توسعه بدهد و پخش مسابقات نیز در همین راستا است، ادامه داد: قطعاً مرحله بعدی انتخابی تیم ملی را پخش خواهیم کرد. درباره استدلال محمدی برای عدم پخش نیز باید این موضوع را از خودش بپرسید. من توجیه نشدم، اما به صحبت سرمربی تیم ملی احترام گذاشتم. به هرحال قطعاً مسابقات بعدی که بین 10 تا 15 آبان خواهد بود، پخش می گردد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی گردشگران شاد بخوانید. (کلیک کنید)

رئیس فدراسیون کشتی گفت: من می خواستم حتی هماهنگ کنم که مسابقه انتخابی از شبکه سه پخش گردد. از کارشناسان و کسانی که می خواهند این موضوع را قضاوت نمایند، می خواهم که نظر دو طرف را بپرسند و خوب تحلیل نمایند.

دبیر با بیان اینکه برگزاری مسابقه انتخابی را از همان روز اول حضورش در فدراسیون اعلام نموده است و گفته که شرایط در این باره در اختیار سرمربیان تیم ملی است، توضیح داد: اگر بتوانیم، مسابقات انتخابی را به وسیله تلویزیون پخش می کنیم، اما اگر این اتفاق رخ ندهد، به وسیله اینستاگرام انجام خواهیم داد. من از خدایم است که مسابقات پخش گردد، چون به دنبال جذب مخاطب برای کشتی هستم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "دبیر: پخش نشدن مسابقات انتخابی کشتی با نظر سرمربی بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دبیر: پخش نشدن مسابقات انتخابی کشتی با نظر سرمربی بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید