سارقان مسلح طلا به انتها خط رسیدند

به گزارش گردشگران شاد، فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: با کوشش شبانه روزی و اقدامات متعدد عملیاتی سارقان مسلح 3 کیلوگرم طلا شناسایی و دستگیر شدند.

سارقان مسلح طلا به انتها خط رسیدند

به گزارش گروه حوادث گردشگران شاد و به نقل از خبرگزاری ایسنا، سردار خلیل واعظی در توضیح جزئیات این عملیات پلیس گفت: ساعت 12 شب 30 اردیبهشت ماه امسال سارقان مسلح در جاده برازجان به دالکی به خودرو طلافروشان حمله و سه کیلو طلا به سرقت می برند.

وی اضافه نمود: با حضور کارشناسان کشف جرم پلیس آگاهی دشتستان تعیین شد 3 نفر خریداران دوره گرد طلا، سه کیلوگرم طلا از بازار بوشهر خرید و در حین انتقال به اصفهان مورد حمله مسلحانه سارقان قرار گرفته اند.

به گفته سردار واعظی سارقان حرفه ای که مالباختگان را از بوشهر تعقیب نموده بودند پس از سرقت طلا خودرو مورد استفاده خودرا در آبپخش آتش زده و متواری می شوند.

وی اظهار کرد: تیمی مجرب از کارآگاهان کشف جرم پلیس آگاهی دشتستان با ترسیم سناریو های متعدد و پیگیری های چندجانبه پیروز به شناسایی هویت 3 نفر اعضای متواری این باند سرقت شدند که در مخفیگاه زندگی می کردند.

فرمانده انتظامی بوشهر با بیان اینکه تمرکز بر شناسایی مخفیگاه متهمان منجر به شناسایی این مخفیگاه شد مطرح نمود: با اعزام کارآگاهان دشتستان به شهر شیراز هر 3 متهم با همکاری پلیس شیراز در مخفیگاهشان دستگیر و به برازجان منتقل شدند.

وی توضیح داد: سارقان دستگیر شده ضمن اعتراف به سرقت مسلحانه سه کیلو طلا در جاده برازجان به یک فقره سرقت مسلحانه به همین شیوه در یکی از شهرهای استان همجوار نیز اعتراف کردند که تحقیقات تکمیلی در این زمینه ادامه دارد.

منبع: جام جم آنلاین

به "سارقان مسلح طلا به انتها خط رسیدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سارقان مسلح طلا به انتها خط رسیدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید