ستاره کره ای تاتنهام دوره سربازی اش را به پایان برد

به گزارش گردشگران شاد، مهاجم تیم فوتبال تاتنهام دوره ضرورت خدمت سربازی اش در کره جنوبی را به سرانجام برد.

ستاره کره ای تاتنهام دوره سربازی اش را به پایان برد

به گزارش گردشگران شاد، هیونگ مین سون که از تعطیلی مسابقات فوتبال در نتیجه شیوع ویروس کرونا (کووید 19) به منظور تکمیل دوران سربازی اش نهایت استفاده را برده بود، دوران اجباری و ضرورت سه هفته ای خدمت سربازی را در یک پادگان آموزشی در جزیره ججو کره جنوبی به سرانجام برد.

بر اساس گزارش های منتشرشده در رسانه های کره ای، سون 27 ساله در بین سربازان بهترین عملکرد را در آموزش های مختلف داشته است و در بین 157 سرباز بهترین امتیازها را به خود اختصاص داد، به طوری که او یکی از پنج سربازی بود که در سرانجام دوره آموزشی، جایزه ویژه این دوره را دریافت کرد.

این مهاجم کره ای که از سال 2015 عضو تیم تاتنهام است، حالا در دسترس ژوزه مورینیوست و می تواند با از سرگیری بازی های باقیمانده فصل جاری، اسپرزها را همراهی کند.

در کشور کره جنوبی مردان باید دوره سربازی دو ساله را سپری کنند، اما سون به واسطه قهرمانی با تیم زیر 23 سال کره جنوبی در بازی های آسیایی، از دوران سربازی معاف شد و تنها باید دوره اجباری آموزشی سه هفته ای را سپری می کرد.

این البته سرانجام کار هیونگ مین سون نیست و او طبق قوانین باید در کنار فوتبال بازی کردنش، در طول 34 ماه 544 ساعت به ارائه خدمات اجتماعی هم روی بیاورد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ستاره کره ای تاتنهام دوره سربازی اش را به پایان برد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاره کره ای تاتنهام دوره سربازی اش را به پایان برد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید