هوآوی با لغو کنگره جهانی موبایل، محصولات جدید خود را آنلاین معرفی می نماید

به گزارش گردشگران شاد، کنگره جهانی موبایل در سال 2020 یکی از مهم ترین رویدادهایی بود که جهت جلوگیری از گسترش ویروس کرونا لغو شد و بسیاری از شرکت ها مانند هوآوی را در موقعیتی خاص قرار داد. خبرهای جدید حاکی از این است که هوآوی میخواهد محصولات خود را به صورت آنلاین معرفی کند.

هوآوی با لغو کنگره جهانی موبایل، محصولات جدید خود را آنلاین معرفی می نماید

هوآوی نیز یکی از صدها شرکتی بود که به واسطه تصمیم سازمان GSMA مبنی بر لغو رویداد MWC 2020 نتوانست محصولات خود را در موعد برنامه ریزی شده به صورت رسمی معرفی کند.

اما آیا می توان به دلیل لغو شدن یک رویداد، کل فرآیند معرفی یک محصول را متوقف کرد؟ بدیهی است که شرکت ها به دنبال راهکاری دیگر باشند. هوآوی روشی ایده آل را انتخاب نموده است که شاید بتواند شروعی برای معرفی بسیاری از محصولات در اوایل سال 2020 به این شیوه باشد.

طبق خبرهای منتشر شده، شرکت هوآوی میخواهد محصولات مورد نظر خود را برای این دوره در رویدادی اینترنتی و به صورت آنلاین در روز دوشنبه 5 اسفند ماه ساعت 21 به وقت رسمی چین (16:30 به وقت ایران) و به زبان انگلیسی برگزار کند.

در این کنفرانس انتظار داریم که هوآوی محصولاتی جدید مانند نسخه جدید گوشی Huawei Mate Xs و همچنین محصولاتی مانند تجهیزات پوشیدنی هوشمند، تبلت های جدید، دستگاه های بهره مند از فناوری 5G، تجهیزات IoT و همچنین رویکرد و استراتژی جدید خود را به کاربران معرفی کند.

در این زمینه هوآوی در بیانیه ای رسمی اعلام نموده که همچنان از برگزاری رویدادهای آینده MWC در بارسلونا حمایت خواهد نمود و در عین حال تمایل بسیار زیادی نیز به توسعه همکاری و پیشبرد اهداف مشترکش با شریک های اقتصادی و مشتریان خواهد داشت.

در حال حاضر هیچ خبر رسمی در خصوص معرفی پرچمدار جدید شرکت یعنی گوشی های سری Huawei P40 منتشر نشده و باید منتظر اعلام رسمی این شرکت باشیم تا زمان معرفی اسمارت فونی که انتظارات زیادی از آن وجود دارد، تعیین گردد. البته این زمان چندان دور نخواهد بود و می تواند در ماه آینده میلادی (پیش از اتمام اسفند ماه) باشد.

2121

منبع: خبرآنلاین

به "هوآوی با لغو کنگره جهانی موبایل، محصولات جدید خود را آنلاین معرفی می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هوآوی با لغو کنگره جهانی موبایل، محصولات جدید خود را آنلاین معرفی می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید