واکنش پرسپولیس به بیانیه باشگاه استقلال

به گزارش گردشگران شاد، باشگاه پرسپولیس به بیانیه منتشر شده باشگاه استقلال واکنش نشان داد.

واکنش پرسپولیس به بیانیه باشگاه استقلال

به گزارش گردشگران شاد، باشگاه پرسپولیس در واکنش به بیانیه باشگاه استقلال مبنی بر صحبت های مدیرعامل باشگاه پرسپولیس توضیحاتی ارائه داد.

روابط باشگاه پرسپولیس در این رابطه اظهار داشت: آقای انصاری فرد درباره لغو بازی استقلال و سپاهان مطالبی را گفتند که نشان از تبیعض بین دو تیم را نشان داد. چون که بازی پرسپولیس و نساجی چند ساعت قبل از بازی به خاطر آلودگی هوا لغو شد و بازیکنان و طرفداران بلاتکیلف ماندند اما بازی تیم های استقلال و سپاهان به خاطر نبود بازیکنان تیم ملی امید، 4 روز قبل از آغاز مسابقه لغو شده است. چرا این تصمیم گرفته شده است؟ کمیته اضطرار آلودگی هوا و استانداری تهران باید جوابگو باشند. مسوولان سازمان لیگ تصمیمی گرفتند که فضای متفاوتی داشت.

در ادامه این توضیحات آمده است: باشگاه استقلال اگر پاسخی دارد ارائه کند. متاسفانه مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال در ادبیاتی دور از شان، علیه مدیرعامل باشگاه پرسپولیس صحبت کردند. مدام اتهام حمایت از باشگاه پرسپولیس بدون مستند مطرح می گردد. آقای انصاری فرد در مصاحبه های خودشان با مستند صحبت کردند که پرسپولیس دارد ضرر می نماید و بعضی تیم ها سود می برند اما هیچ پاسخ قانع کننده ای به ایشان داده نشده است. وقتی که جوابی هم ندارند با این ادبیات توهین آمیز صحبت می نماید و این ادبیات را دور از شان باشگاه پرسپولیس می دانم. متاسفانه این افراد که دنبال لایک و فالوور هستند و باشگاه استقلال به جای این که مستند پاسخ بدهد با این ادبیات توهین آمیز صحبت می نماید و ما نمی خواهیم چنین کاری را انجام دهیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "واکنش پرسپولیس به بیانیه باشگاه استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش پرسپولیس به بیانیه باشگاه استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید