پیغام نیمار به گونزالس: تو بی شخصیتی و من احترامی برایت قائل نیستم

به گزارش گردشگران شاد، نیمار، فوق ستاره پاری سن ژرمن، بار دیگر بر ادعای خود مبنی بر توهین نژادپرستانه آلوارو گونزالس، بازیکن مارسی، تاکید نموده و به صحبت های او واکنش نشان داده است.

پیغام نیمار به گونزالس: تو بی شخصیتی و من احترامی برایت قائل نیستم

به گزارش گروه ورزشی گردشگران شاد، این مهاجم یکی از 5 بازیکنی است که در دقایق سرانجامی از زمین بازی اخراج شد. این ملاقات با یک گل به سود مارسی به سرانجام رسید و بازیکنان دو تیم در وقت های تلف شده به شدت با یکدیگر درگیر شدند. نیمار ضربه ای به آلوارو گونزالس، مدافع مارسی، زد و داور بازی با آنالیز صحنه روی نمایشگر کنار زمین این بازیکن را از زمین اخراج کرد. دوربین ها در لحظه خروج نیمار تصاویر او را در حالی نشان دادند که به داور چهارم می گفت گونزالس به او توهین نژادپرستانه نموده است. او پس از بازی نیز در توییترش نوشت از این که به صورت این بازیکن ضربه نزده ناراحت است.

گونزالس نیز در پاسخ به این ادعا در توییترش گفت که چنین اتفاقی رخ نداده و نیمار باید شکست خوردن را یاد بگیرد. اما در ساعات ابتدایی صبح دوشنبه فوق ستاره پی اس جی بار دیگر به پست گونزالس واکنش نشان داد و نوشت: تو مردی نیستی که اشتباهش را گردن بگیرد، شکست بخشی از ورزش است. اما توهین و نژادپرستی چنین جایگاهی ندارد، من موافق نیستم. من احترامی برای تو قائل نیستم! تو بی شخصیتی!

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "پیغام نیمار به گونزالس: تو بی شخصیتی و من احترامی برایت قائل نیستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام نیمار به گونزالس: تو بی شخصیتی و من احترامی برایت قائل نیستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید