چند اتفاق عجیب برای استقلال، همه رکوردهای منفی برای آبی پوشان

به گزارش گردشگران شاد، تیم فوتبال استقلال تهران روزهای خوبی را سپری نمی کند و همه اتفاقات بد با هم در این فصل برای این تیم روی می دهد.

چند اتفاق عجیب برای استقلال، همه رکوردهای منفی برای آبی پوشان

فصل بد آبی پوشان روز گذشته با شکست در دربی تکمیل شد تا شاگردان استراماچونی در قعر جدول قرار گرفته و تنها تیم شاهین بوشهر را پایین تر از این تیم در جدول می بینیم.

* گل های خورده بیشتر از امتیاز

تعداد گلهای خورده این تیم بیشتر از امتیازاتشان است.. آبی پوشان در 4 هفته از لیگ، 4 گل دریافت نموده اند و این در حالی است که آنها تنها 2 امتیاز دارند. در واقع گل های خورده این تیم دو برابر امتیازاتش است.

* انتهای جدول

این یکی از معدود دفعاتی است که آبی ها تا این رده در پایین جدول قرار دارند. آن هم بدون بازی معوقه. استقلال بعد از شکست مقابل پرسپولیس با تنها 2 امتیاز در رده پانزدهم جدول قرار گرفته است و تنها شاهین بوشهر پایین تر از این تیم در جدول رده بندی قرار گرفته است.

* گل خوردن در دقایق پایانی

آبی پوشان در هر بازی یک و در مجموع چهار بار در این فصل گل خورده اند و وجه مشترک همه این گلها در این است که در دقایق پایانی بازی ثبت شده است. آبی ها دو بار بعد از دقیقه 90 دروازه شان باز شد، یکبار در دقیقه 80 و یکبار هم در دقیقه دقیقه 70. در واقع زودهنگام ترین گلی که استقلالی ها در این فصل دریافت داشته اند در دقیقه 70 بوده است.

* چهار بازی بدون برد

آبی پوشان چهار هفته ابتدایی لیگ را بدون پیروزی پشت سر گذاشته است. استقلال با کسب تنها 2 امتیاز از 4 بازی، ضعیف ترین چهار هفته ابتدایی خود در همه ادوار لیگ برتر را تجربه می نماید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "چند اتفاق عجیب برای استقلال، همه رکوردهای منفی برای آبی پوشان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چند اتفاق عجیب برای استقلال، همه رکوردهای منفی برای آبی پوشان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید