شاهد دخالت مستقیم آمریکا در لبنان هستیم، ناتوانی نظامی واشنگتن

به گزارش گردشگران شاد به نقل از العهد، ابراهیم الموسوی نماینده مجلس لبنان و عضو کمیسیون وفاداری به مقاومت در سخنانی از مداخلات سیاسی ایالات متحده آمریکا در این کشور به شدت انتقاد کرد.

شاهد دخالت مستقیم آمریکا در لبنان هستیم، ناتوانی نظامی واشنگتن

بر اساس این گزارش، وی در این خصوص گفت: در حال حاضر شاهد مداخلات سیاسی مستقیم ایالات متحده آمریکا در لبنان هستیم. علت این مداخلات، آن است که آمریکایی ها از طریق راهکار نظامی نمی توانند به اهداف خود در لبنان دست پیدا کنند.

این کننده مجلس لبنان و عضو کمیسیون وفاداری به مقاومت در ادامه شرح داد: امروز لبنان از سوی ایالات متحده آمریکا هدف قرار می گیرد، زیرا توانسته است الگویی را ارائه دهد که آمریکایی ها را به وحشت بیندازد.

پیشتر نیز کنندگان مجلس لبنان ضمن محکومیت شدید مداخلات آمریکایی ها در امور سیاسی این کشور، واشنگتن را به کارشکنی و سنگ اندازی در جهت تشکیل کابینه جدید لبنان متهم کرده بودند.

طبق آخرین گزارش ها، آمریکایی ها و فرانسوی ها شروطی را برای نخست وزیر مکلف لبنان در راستای کنار گذاشتن حزب الله از کابینه تعیین کرده اند. علیرغم اینکه سعد الحریری نیز تمایل به تشکیل دولت بدون حزب الله را دارد اما تا به امروز نتوانسته است به خواسته واشنگتن و پاریس جامه عمل بپوشاند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "شاهد دخالت مستقیم آمریکا در لبنان هستیم، ناتوانی نظامی واشنگتن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شاهد دخالت مستقیم آمریکا در لبنان هستیم، ناتوانی نظامی واشنگتن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید