شرکت های تولیدکننده دارای طرح های مقابله با ویروس کرونا حمایت می شوند

به گزارش گردشگران شاد، صندوق نوآوری و شکوفایی، با انتشار فراخوانی در نظر دارد برای مقابله با بیماری کرونا از طرح های مرتبط در شرکت های دانش بنیان حمایت کند.

شرکت های تولیدکننده دارای طرح های مقابله با ویروس کرونا حمایت می شوند

به گزارش گروه فناوری گردشگران شاد، به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، صندوق نوآوری و شکوفایی، در نظر دارد با هدف یاری به مقابله با بیماری کرونا از طرح های مرتبط اعم از ساخت کیت های تشخیص، مواد ضد عفونی کننده، دستگاه های ضد عفونی کننده، ماسک، دارو های مؤثر در کنترل عوارض بیماری، سامانه های نرم افزاری مرتبط با پایش، اطلاع رسانی و کنترل بیماری، مدل سازی و شبیه سازی های نرم افزاری و نظایر آن حمایت کند.

هدف صندوق نوآوری از شناسایی شرکت های دانش بنیان و فناور توانمند زمینه سازی برای برطرف احتیاج های کشور به منظور یاری سریع به تشخیص این بیماری در بین مردم و جلوگیری از شیوع آن است که در قالب اعطای تسهیلات ارزان قیمت صورت می پذیرد.

این حمایت ها از فعالیت هایی نظیر نمونه سازی، سرمایه در گردش برای فراوری و نیز راه اندازی خطوط فراوری جدید یا افزایش ظرفیت خطوط فعلی صورت می گیرد. این تقاضا ها به صورت ویژه و خارج از نوبت رسیدگی شده و به صورت مستقیم یا به وسیله صندوق های پژوهش و فناوری در اسرع وقت پرداخت می گردد.

شرکت های فراوریی یا دانش بنیان که دارای سابقه و تجربه فراوری هستند و در این مقطع زمانی احتیاج به تامین اقتصادی برای افزایش فراوری و ایجاد خطوط جدید دارند، می توانند درخواست خود را به صندوق نوآوری و شکوفایی ارسال کنند.

شرکت های متقاضی می توانند درخواست خود را به رایانامه [email protected] ارسال و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 42170118 و 42170611 تماس حاصل کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "شرکت های تولیدکننده دارای طرح های مقابله با ویروس کرونا حمایت می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت های تولیدکننده دارای طرح های مقابله با ویروس کرونا حمایت می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید