فیملسازان جوان چراغ فجر را روشن می نمایند ، شروع با سه کام حبس

به گزارش گردشگران شاد، فیلم های سینمایی سه کام حبس، قصیده گاو سفید و عامه پسند در اولین روز جشنواره فیلم فجر نمایش داده می گردد.

فیملسازان جوان چراغ فجر را روشن می نمایند ، شروع با سه کام حبس

به گزارش گردشگران شاد به نقل از مهر، امروز شنبه 12 بهمن جشنواره سی وهشتم فیلم فجر با اکران سه فیلم از فیلمسازان جوان در پردیس سینمایی ملت کلید می خورد. همزمان با سینمای رسانه ها، اکران فیلم های جشنواره در سینماهای مردمی نیز برقرار خواهد بود. فیلم هایی که در نخستین روز جشنواره در سینمای رسانه ها اکران می گردد عبارتند از؛ سه کام حبس به کارگردانی سامان سالور، قصیده گاو سفید به کارگردانی بهتاش صناعی ها و عامه پسند به کارگردانی سهیل بیرقی.

  • سه کام حبس؛ سامان سالور

هفتمین فیلم بلند سینمایی سامان سالور با نام سه کام حبس با حضور در بخش سودای سیمرغ در سانس اول اولین روز از سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در سینمای رسانه به نمایش گذاشته می گردد. فیلمی که در آن بازیگرانی مانند محسن تنابنده، پریناز ایزدیار، سمیرا حسن پور، متین ستوده، مریم بوبانی، محمود نظرعلیان، یدالله شادمانی، محمد اشکان فر و علیرضا مهران حضور دارند.

محسن تنابنده در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به عنوان کارگردان با فیلم سینمایی قسم حضور داشت همچنین پریناز ایزدیار نیز در فیلم های متری شیش و نیم و سرخپوست حضور داشته است. باید دید سامان سالور با حضور این بازیگران چه فیلمی را جلوی دوربین برده است.

  • قصیده گاو سفید؛ بهتاش صناعی ها

قصیده گاو سفید به کارگردانی بهتاش صناعی ها در سانس دوم سینمای رسانه به نمایش گذاشته می گردد، این فیلم سینمایی چهارمین فیلم بلند سینمایی این کارگردان به شمار می رود و در بخش سودای سیمرغ نمایش داده می گردد.

مریم مقدم، علیرضا ثانی فر، آوین پورئوفی و پوریا رحیمی سام، لیلی فرهادپور، فرید قبادی، سوده ازقندی، امیر شریعت، ماهور احمدی، محمد حیدری، زهرا پرهون، ابراهیم گله دارزاده، سمیه برجی، مهدی پیله وری، ماندانا معزی پور، سمکو روشنی، ساچلی تاجبخش و آوین پوررئوفی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند. این کارگردان که پیش تر فیلم سینمایی احتمال باران اسیدی را جلوی دوربین برده بود، در این فیلم نیز از بازی مریم مقدم استفاده نموده است.

  • عامه پسند؛ سهیل بیرقی

عامه پسند به کارگردانی سهیل بیرقی در سانس سوم سینما رسانه به نمایش در می آید، این فیلم که سومین اثر سینمایی این کارگردان به شمار می رود، در بخش سودای سیمرغ قرار گرفته است. این فیلم تکمیل سه گانه سهیل بیرقی درباره زنان جامعه است که فاطمه معتمدآریا، هوتن صبور و باران کوثری بازیگران اصلی آن هستند. باران کوثری در فیلم قبلی این کارگردان با نام عرق سرد یک درام ورزشی اجتماعی نیز حضور داشته است.

  • پریناز ایزدیار و محسن تنابنده در یک قاب | سه کام حبس راهی جشنواره می گردد
منبع: همشهری آنلاین

به "فیملسازان جوان چراغ فجر را روشن می نمایند ، شروع با سه کام حبس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیملسازان جوان چراغ فجر را روشن می نمایند ، شروع با سه کام حبس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید