پیروزی پرگل تراکتور در دیداری تدارکاتی

به گزارش گردشگران شاد، تراکتور توانست در یک بازی محبت آمیز، تیم علم و ادب تبریز را با نتیجه چهار بر صفر شکست دهد.

پیروزی پرگل تراکتور در دیداری تدارکاتی

به گزارش گروه ورزشی گردشگران شاد به نقل از روابط عمومی باشگاه تراکتور، دیدار تراکتور مقابل علم و ادب تبریز در راستای افزایش آمادگی بازیکنان تیم و پس از چندین جلسه تمرین در گروه های چند نفره، امروز (چهارشنبه) از ساعت 18:30 برگزار گشت.

میثم تیموری در دقیقه 20 بازی، روی ارسال احسان حاجی صفی، با ضربه سر گل نخست تراکتور را به ثمر رساند.

سعید مهری در دقیقه 67 بازی با شوت از راه دور، به زیبایی گل دوم تیمش را به ثمر رساند و در دقیقه 69 بازی، میمبلا با پاس عرضی، مهری را مقابل دروازه صاحب موقعیت گل کرد که این بازیکن با ضربه بغل پا، گل سوم تیمش را به ثمر رساند.

این پایان کار نبود و در دقیقه 70 بازی، محمدرضا خانزاده که از جناح چپ نفوذ خوبی انجام داده بود، با پاس دقیق، علی فتحی را مقابل دروازه صاحب موقعیت کرد که این بازیکن با ضربه پا گل چهارم تیمش را وارد دروازه علم و ادب کرد.

شاگردان الهامی در این دیدار با ترکیب رشید مظاهری، میلاد شیخ فخرالدینی (از دقیقه 82 حسین علیزاده)، احسان حاجی صفی (از دقیقه 70 علی فتحی)، محمدرضا خانزاده، اکبر ایمانی، رضا شکاری (از دقیقه 70 علی سبحانی)، ساسان انصاری (از دقیقه 62 علی نجفی) مهدی تیکدری نژاد (از دقیقه 82 مهدی ببری)، سعید مهری (از دقیقه 77 ابوالفضل پورشیخ)، میثم تیموری (از دقیقه 83 ارسلان یاری) و ویلیان میمبلا (از دقیقه 75 مسعود شجاعی) بازی کردند.

گفتنی است، این بازی بنا به صلاحدید کادر فنی صرفاً جهت قرار دریافت بازیکنان در شرایط مسابقه و حفظ آمادگی اجرا شده و طی روزهای آینده نیز دیدارهای تدارکاتی انجام خواهد شد، با این حال باشگاه تراکتور درخصوص حضور در مسابقات لیگ برتر همچنان بر مواضع قبلی تاکید دارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "پیروزی پرگل تراکتور در دیداری تدارکاتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروزی پرگل تراکتور در دیداری تدارکاتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید