30 شهردار مدرسه به مصاف مسائل می فرایند

به گزارش گردشگران شاد، فاطمه عسگری¬نیا- خبرنگار: بیست و یکمین دوره انتخابات شهردار مدرسه، صبح امروز در مدارس دوره اول متوسطه منطقه 11 برگزار گردید تا 30 شهردار منتخب دانش آموزان خود را برای رفتن به مصاف مسائل آماده نمایند.

30 شهردار مدرسه به مصاف مسائل می فرایند

با شروع مراسم انتخابات شهردار مدرسه در منطقه 11 بیش از 400 دانش آموز 30 مدرسه دوره متوسطه در این انتخابات مشارکت کردند تا با انتخاب 30 شهردار مدرسه و 240 معاون شهردار سهم مشارکتی خود را در اداره امور مدارس افزایش دهند.

نصراله آبادیان شهردار منطقه 11 در حاشیه برگزاری انتخابات شهردار مدرسه در مدرسه کوثر گفت: در طرح انتخاب شهردار مدارس منطقه 11 که با مشارکت آموزش و پرورش منطقه در30 مدرسه دوره متوسطه این منطقه برگزار گردید، دانش آموزان 14 مدرسه متوسطه پسرانه و 16 مدرسه متوسطه دخترانه مشارکت داشتند .

او هدف از برگزاری این طرح را تبیین آموزش­های شهروندی و ترویج فرهنگ شهروندی میان دانش آموزان برشمرد و گفت: این طرح هر ساله با مشارکت دانش آموزان برگزار می گردد و تمرینی است برای پذیرش مسئولیت های اجتماعی در بین این نسل که خوشبختانه در طول دوره های پیشین نتایج خوبی را در این بخش شاهد بوده ایم.

شهردار منطقه 11 یادآور شد: پس از این انتخابات هر مدرسه دارای یک شهردار و 8 معاون خواهد بود که می توانند در پیگیری مسائل مربوط به مدرسه خویش با مشارکت دانش آموزان دیگرنقش و مشارکت داشته باشند.

منبع: همشهری آنلاین

به "30 شهردار مدرسه به مصاف مسائل می فرایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "30 شهردار مدرسه به مصاف مسائل می فرایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید