اتحاد باشگاه های لیگ برتر انگلیس برای تحریم منچسترسیتی

به گزارش گردشگران شاد، نزدیک به نیمی از تیم های لیگ برتر جزیره برای اعمال محرومیت دو ساله منچسترسیتی در رقابت های اروپایی با یکدیگر متحد شده اند.

اتحاد باشگاه های لیگ برتر انگلیس برای تحریم منچسترسیتی

به گزارش گردشگران شاد، نشریه دیلی میل انگلیس در گزارشی مدعی شده است که تمامی تیم های نیمه بالای جدول رده بندی لیگ برتر انگلیس به جز شفیلدیونایتد، نامه ای به دادگاه حکمیت در ورزش (CAS) ارسال کرده و در آن از این سازمان خواسته اند که به فرجام خواهی باشگاه منچسترسیتی برای لغو محرومیت دو ساله اش از شرکت در رقابت های اروپایی ترتیب اثر ندهد.

اتحادیه فوتبال اروپا چندی پیش باشگاه منچسترسیتی را به دلیل اثبات تخلفاتش در نقض قانون بازی جوانمردانه مالی برای دو سال از شرکت در تمامی رقابت های اروپایی از جمله لیگ قهرمانان، لیگ اروپا و سوپرجام اروپا محروم و این باشگاه را به پرداخت 30 میلیون یورو جریمه نقدی محکوم کرد. من سیتی نسبت به این حکم به CAS شکایت کرده است، اما اکنون نزدیک به نیمی از باشگاه های لیگ برتر جزیره با یکدیگر دست به دست هم داده اند تا محرومیت قهرمان فصل گذشته رقابت ها تحت هر شرایطی اعمال شود.

منچسترسیتی امیدوار است که با رأی دادگاه حکمیت در ورزش سنگین ترین مجازاتی که در طول تاریخ از سوی یوفا برای یک تیم فوتبال در نظر گرفته شده است، لغو یا حداقل از شدت آن کاسته شود، اما معین نیست که CAS چنین لطفی در حق مالکان اماراتی تیم آبی پوش شهر منچستر انجام دهد.

طبق ادعای دیلی میل باشگاه های لیورپول، لسترسیتی، چلسی، منچستریونایتد، ولورهمپتون، تاتنهام، آرسنال و برنلی هر کدام به صورت جداگانه نامه هایی به CAS ارسال کرده و در آن به صورت مشترک خواهان پابرجا ماندن محرومیت منچسترسیتی شده اند. این باشگاه ها معتقد هستند که منچسترسیتی نه تنها در سال های گذشته مرتکب تخلف شده است بلکه امکان دارد که تخلفاتش تا زمان صدور رأی نهایی هم ادامه داشته باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اتحاد باشگاه های لیگ برتر انگلیس برای تحریم منچسترسیتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتحاد باشگاه های لیگ برتر انگلیس برای تحریم منچسترسیتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید