افزایش تعرض جنسی در ارتش آمریکا

به گزارش گردشگران شاد، پنتاگون از افزایش تعرض جنسی در نیرو های مسلح آمریکا خبر داده و در این بین نیروی هوایی این کشور با افزایش 9 درصدی در رتبه نخست قرار گرفته است.

افزایش تعرض جنسی در ارتش آمریکا

به گزارش گروه سیاسی گردشگران شاد، پنتاگون از افزایش سه درصدی تعرضهای جنسی در ارتش آمریکا در حال خبر داده که نیروی هوایی این کشور با افزایش 9 درصدی اینگونه جرایم در صدر قرار گرفته است.

به نوشته وبگاه آر تی تی پنتاگون اعلام نموده که میزان تعرضهای جنسی در نیروهای مسلح آمریکا در سال 2019، 3 درصد افزایش داشته است. در سال 2019، 6236 تعرض جنسی در نیروهای مسلح آمریکا گزارش شده است. در سال 2018، 6053 مورد تعرض جنسی گزارش شده بود.

به نوشته این نشریه، تعداد تعرضها و جنایات جنسی در سال 2018 حدود 13 درصد افزایش یافته بود.

نات گالبریت یکی از مقامهای پنتاگون در این زمینه گفت، تعرضهای جنسی همچنان در ارتش ایالات متحده و مردم این کشور وجود دارد و بنابر تخمینها به طور تقریبی 15000 مورد تجاوز جنسی در ارتش آمریکا در یک سال رخ میدهد.

در این بین نیروی هوایی آمریکا با بیشترین میزان تعرض جنسی (9 درصد) در صدر این فهرست قرار گرفته است. نیروی دریایی آمریکا نیز از افزایش پنج درصدی این گونه موارد خبر داده است. در نیروی زمینی ارتش ایالات متحده تعرضهای جنسی رشد 2 درصدی داشته است.

براساس داده های منتشر شده، مقامات ارشد ارتش آمریکا 73 درصد اینگونه جرایم را مرتکب شده اند.

این در حالی است که پنتاگون چندی قبل در گزارشی اعلام نمود که آمار تعرض جنسی در سه دانشکده افسری مهم این کشور نسبت به سال گذشته 25 درصد افزایش داشته است. آمار تجاوز جنسی در این دانشکده ها در حالی با 25 درصد افزایش همراه شده است که به گفته پنتاگون، تنها مواردی را شامل می گردد که به مقامات ارجاع داده شده اند و همین امر مشخص تعداد واقعی آن ها را سخت می نماید.

هر دو سال یک بار، 13 هزار نیروی تحت تعلیم این سه دانشکده افسری، پرسش نامه ای را در مورد تعرضات جنسی نظیر آزار جنسی یا تماس جنسی ناخواسته را پر می نمایند. با این حال اطلاعات مربوط به این پرسش نامه ها در گزارش پنتاگون درج نشده اند.

دون کریستنسن داستان سابق نیروی هوایی آمریکا در این باره گفت: این گزارش آنچه را که می دانیم بازتاب می دهد. پنتاگون بارها در به تصویر کشیدن بحران تجاوز جنسی در رده های مختلف خود ناتوان بوده و در نتیجه این مشکل همچنان رو به افزایش است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "افزایش تعرض جنسی در ارتش آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش تعرض جنسی در ارتش آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید