انتقاد بازیگر و کارگردان مشهور هالیوود از رفتارهار احمقانه ترامپ

به گزارش گردشگران شاد، کلینت ایستوود هنرپیشه و کارگردان مشهور هالیوود می گوید: ای کاش ترامپ محترمانه برخورد می کرد و اسم افراد را بر زبان نمی آورد.

انتقاد بازیگر و کارگردان مشهور هالیوود از رفتارهار احمقانه ترامپ

به گزارش گروه فرهنگی گردشگران شاد به نقل از هالیوود ریپورتر، کلینت ایستوود فیلمساز هالیوودی ضمن انتقاد از رفتار دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا، از مایکل بلومبرگ برای نامزدی ریاست جمهوری حمایت کرد.

ایستوود در مصاحبه با مجله وال استریت ژورنال در مورد صحنه سیاسی اخیر آمریکا گفت: سیاست امروز خیلی بدرفتار شده است. کاش ترامپ محترمانه رفتار می کرد بدون اینکه توئیت بزند و اسم افراد را بیاورد! او نباید سطح خود را تا بدین حد پایین بیاورد.

هنرپیشه فیلم معروف خوب، بد، زشت افزود: بهترین کاری که می توانیم بکنیم این است که مایک بلومبرگ را انتخاب کنیم.

ایستوود که سابقاً طرفدار طیف محافظه کاران بین طیف های سیاسی است، آشکارا از باراک اوباما نیز انتقاد کرده است. ایستوود خود از سال 1986 تا 1988 شهردار شهر ساحلی کارمل ایالت کالیفرنیا بوده است.

جالب اینکه او طی سخنرانی در سال 2016 اعلام نمود که به ترامپ رأی می دهد و گفته بود: من مجبورم به ترامپ رأی بدهم، زیرا هیلاری کلینتون اعلام کرده است که می خواهد در راه باراک اوباما گام نهد.

مخالفت های ایستوود تنها به ترامپ ختم نمی شود و در آخرین اثر ساخته خود پرونده یکی از تخلف های اف بی آی را باز می کند. ریچارد جول جدیدترین فیلم ایستوود فیلمی مهیج است که در سال 2019 ساخته شد. این فیلم براساس مقاله کابوس آمریکایی: تصنیف ریچارد بول نوشته ماری برنر است که در سال 1997 در مجله وَنِتی فِر چاپ شد. این فیلم روایت داستان ریچارد جول نگهبان امنیتی بی گناهی ست که در حین بمب گذاری در المپیک آتلانتا جان انسان های زیادی را نجات داد، اما چند روز پس از این اتفاق ناگوار، متهم به بمب گذاری شد.

در این فیلم که بر اساس گزارش چاپ شده در آتلانتا ژورنال ساخته شده است، ماجرای ارتباط غیراخلاقی کتی اسکراگز گزارشگر آتلانتا ژورنال با یکی از مأموران اف بی آی به تصویر کشیده شده است. اما آتلانتا ژورنال این بخش از فیلم را به عنوان محتوای منتشره خود تکذیب کرد. ایستوود، آتلانتا ژورنال را مسبب قتل ریچارد جول در سال 2007 در 44 سالگی مطرح نمود. البته دلیل مرگ وی اختلال قلبی عروقی ناشی از بیماری دیابت عنوان شده بود.

کلینت ایستوود هنرپیشه، کارگردان و تهیه کننده سرشناس هالیوود است. وی برنده چهار جایزه اسکار ازجمله دو اسکار بهترین فیلم و دو اسکار بهترین کارگردانی است. شهرت جهانی او به خاطر سه گانه دلار به خاطر یک مشت دلار به خاطر چند دلار بیشتر و خوب، بد، زشت است. سرجیو لئونه کارگردان سه گانه دلار است.

فرار از زندان آلکاتراز، هری کثیف، ولگرد دشت های مرتفع، روی خط آتش و پل های مدیسون کاونتی ازجمله فیلم های مشهور و پیروز او محسوب می شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "انتقاد بازیگر و کارگردان مشهور هالیوود از رفتارهار احمقانه ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد بازیگر و کارگردان مشهور هالیوود از رفتارهار احمقانه ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید