ترامپ: آمریکا هفته سختی پیش رو دارد

به گزارش گردشگران شاد به نقل از rev.com، شمار قربانیان ویروس کرونا در آمریکا با ثبت 891 مورد جدید طی 24 ساعت گذشته، به 10 هزار و 524 نفر افزایش یافت.

ترامپ: آمریکا هفته سختی پیش رو دارد

به همین دلیل، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در کنفرانس خبری روزانه کاخ سفید هشدار داد هفته سختی پیش رو داریم و ممکن است شرایط سخت طولانی تر گردد.

به گفته وی اوضاع در ایالات نیویورک و نیوجرسی از سایر نقاط آمریکا وخیم تر است و تمرکز بر روی این مناطق خواهد بود.

وی همچنین از انتقال بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس به بخش ویژه مراقبت های پزشکی ابراز تاسف کرد. لازم به ذکر است جانسون 11 روز پیش به کرونا مبتلا شد و اکنون شرایط نامساعدی دارد.

به گفته ترامپ، برای مقابله با کرونا 3 هزار کادر پزشکی و درمانی به نیویورک اعزام شده اند و تیم های مهندسی نیز برای احداث 22 بیمارستان صحرایی در 18 ایالت مشغول کار هستند.

وی همچنین با لحنی طلبکارانه مدعی شد: وقت آن رسیده که چین به ما یاری کند و خوشبختانه دارند این کار را می نمایند. اگر هم این کار را ننمایند مسئله ای نیست اما ما قرارداد امضا کردیم و این کار را با حسن نیت انجام دادیم و اکنون وقت آن رسیده که مزرعه داران و کارخانه دارهایمان سود ببرند.

ترامپ همچنین بار دیگر دموکرات ها را متهم کرد که به کل ماجرای کرونا به چشم یک مسئله انتخاباتی نگاه می نمایند و می خواهند تا جایی که امکان دارد او را بد جلوه دهند. به ادعای ترامپ، دموکرات ها به دنبال پیروزی در انتخاباتی هستند که به دلیل عملکرد بالای دولت وی به ویژه از جنبه مالی، قادر به پیروزی در آن نیستند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ترامپ: آمریکا هفته سختی پیش رو دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: آمریکا هفته سختی پیش رو دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید