کرونا همچنان در آمریکا می تازد، شمار قربانیان از 70 هزار تن عبور کرد

به گزارش گردشگران شاد، مهر نوشت: در حالی که شمار قربانیان کرونا در آمریکا به 70 هزار و 161 نفر رسیده است؛ یک میلیون و 216 هزار و 150 آمریکایی هم به این ویروس مبتلا شده اند.

کرونا همچنان در آمریکا می تازد، شمار قربانیان از 70 هزار تن عبور کرد

وبگاه وُرلد میترز که آمار قربانیان و مبتلایان به کرونا در دنیا را اعلام می نماید، درباره آمریکا نوشت: شمار قربانیان ویروس کرونا (کووید 19) در آمریکا به 70 هزار و 161 نفر افزایش یافت.

بر اساس اعلام این وبگاه، آخرین شمار مبتلایان به این ویروس نیز یک میلیون و 216 هزار و 150 نفر است.

بر اساس اعلام رویترز، افزایش شمار مبتلایان و قربانیان این بیماری در آمریکا ادامه دارد. بیشترین سیر صعودی در ایالت های نیویورک، نیوجرسی و میشیگان بوده است.

لازم به ذکر است، آدام شیف رئیس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا پیشتر در مصاحبه با اِم اس ان بی سی اعلام نمود: بیش از 50 هزار آمریکایی کشته شدند زیرا سنا در برکناری ترامپ از قدرت در جریان استیضاح ماه فوریه باخت. در 9 ماه آینده انتخابات ریاست جمهوری در پیش داریم؛ اما نمی دانیم ترامپ در ماه های پیش رو تا چه اندازه ویرانی به وجود خواهد آورد. در حال حاضر بیش از 50 هزار آمریکایی به دلیل بی کفایتی وی جان خود را از دست دادند.

در همین رابطه، روزنامه وال استریت ژورنال هم در روزهای گذشته اعلام نمود که دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا به دنبال برکناری آلکس ایزار وزیر بهداشت و خدمات انسانی این کشور به اتهام سو مدیریت در مراحل آغازین بحران کرونا است.

این در حالی است که وال استریت ژورنال به نقل از 6 منبع مطلع می گوید نارضایتی از عملکرد ایزار رو به گسترش است؛ حال آنکه کاخ سفید در میانه بحرانی که جان بیش از 53 هزار آمریکایی را گرفته، تمایلی به تغییر کابینه دولت ندارد.

رسانه پالیتیکو نیز نه تنها احتمال برکناری ایزار را منتفی نمی داند، بلکه لیستی از جانشینان احتمالی را نیز تهیه نموده است.

چنانچه این شایعات صحت داشته باشد، شاید بتوان گفت رئیس جمهوری آمریکا با قربانی کردن ایزار به دنبال رهایی از اتهام بی مسئولیتی و عدم پاسخگویی مناسب به بحران کرونا است.

310311

منبع: خبرآنلاین

به "کرونا همچنان در آمریکا می تازد، شمار قربانیان از 70 هزار تن عبور کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا همچنان در آمریکا می تازد، شمار قربانیان از 70 هزار تن عبور کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید