زمینه های مشارکت حداکثری مردم در انتخابات فراهم گردد

به گزارش گردشگران شاد، مدیرکل روابط عمومی استانداری بوشهر با اشاره به در پیش بودن انتخابات گفت: دستگاه های اجرایی و نهادهای متولی باید به فراهم سازی زمینه های مشارکت مردم در انتخابات یاری نمایند.

زمینه های مشارکت حداکثری مردم در انتخابات فراهم گردد

به گزارش گردشگران شاد، اسماعیل کاظمی در نشست شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان بوشهر بیان کرد: در شرایط سخت حاکم بر کشور همه نیروها با مقاومت در برابر سختی ها، پایداری و پایمردی و استقامت را مانند دوره دفاع مقدس رقم زده اند که امیدواریم این بار نیز بتوانیم دشمن را شکست دهیم.

وی با تاکید بر ارتباط رسانه ای مدیران دستگاه ها گفت: با توجه به موفقیت طرح تور رسانه ای عمرانی در مردادماه امسال، در نیمه دوم امسال تور رسانه ای مالی را با همکاری دستگاه های مرتبط به منظور آشنایی اصحاب رسانه و مردم با پروژه های مالی استان برگزار خواهیم کرد.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری بوشهر با اشاره به اهمیت آموزش اظهار کرد: تا انتها امسال دوره های مختلف آموزشی با هدف ارتقاء سطح مدیران دستگاه ها و همچنین مدیران و کارشناسان روابط عمومی با همکاری کمیته آموزش شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان بوشهر برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "زمینه های مشارکت حداکثری مردم در انتخابات فراهم گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمینه های مشارکت حداکثری مردم در انتخابات فراهم گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید